Bakan Soylu’ya ‘süreniz doldu’ dedi; Ümit Özdağ açıklama yaptı

Zafer Partisi Başkanı Ümit Özdağİçişleri Bakanı Süleyman Soyluaçıklamalarına sert yanıt verdi. Sana bir hafta veriyorum,” diye seslendi.

Özdağ, “Sana bir hafta verdim, süre doldu Süleyman!Bakan Soylu’ya bu akşam yeni bir açıklama yapacağını duyurdu.

Saatler 21.00’i gösterdiğinde Ümit Özdağ, yeni açıklamasını sosyal medya hesabından bir video ile yayınladı. Özdağ, “Sana verdiğim bir haftada ne yaptın Süleyman? Trol ordunuzu ve kontrollü sitelerinizi kiralık katil ve eski/yeni iftira için kullandınız! Zafer Partisi, iftiraları, hakaretleri ve fiili engelleri aşarak yoluna devam edecektir.notuyla paylaştı.

“Sana verdiğim haftada ne yaptın Süleyman?” Özdağ, “Trol ordunuzu ve kontrollü sitelerinizi kiralık katil ve eski/yeni iftira için kullandınız! Zafer Partisi, iftiraları, hakaretleri ve fiili engelleri aşarak yoluna devam edecektir.” notu düştü.

“Süleyman Soylu’nun Ümit Özdağ ve Zafer Partisi’ne küfür ve hakaret etmesinin, Anayasa’yı çiğneyerek Hatay, Kilis, Öncüpınar Sınır Kapısı’na girmelerini engellemeye çalışmasının, istihbaratla takip etmesinin, trol ordusu aracılığıyla iftira atmasının nedeni budur. Zafer Parti Özdağ, bunun bir sığınmacı politikası olduğunu ve bunun çok açık olduğunu söyledi.

Özdağ, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“GERİ DÖNMEYECEĞİZ”

 • Süleyman Soylu’nun Ümit Özdağ’a ve Zafer Partisi’ne küfredip hakaret etmesinin, anayasayı çiğneyerek Hatay’a girmelerini engellemeye çalışmasının, istihbarata izlettirmesinin ve troller ordusu aracılığıyla iftira atmasının nedeni Zafer’in sığınmacı politikasıdır. Parti.
 • Bu kavga Soylu ile aramda kişisel bir kavga değildir. Bu, Devlet araçlarını kullanarak Zafer Partisi’ne ve politikalarına yönelik bir saldırıdır. Türkiye’nin göçmenleşmesine ve iç savaşa sürüklenmesine karşı çıkan Zafer Partisi’ni terörize ederek susturmaya çalışıyorlar. Susmayacağız, korkmayacağız, geri adım atmayacağız.

“ÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN…”

 • İçişleri Bakanlığı yetkililerinin bana verdiği bilgiye göre HTŞ kayıtları, Whatsapp dahil tüm konuşmaların takibi, Mobese kayıtlarının takibi, banka kayıtlarının takibi, otel kayıtlarının takibi ve gerekirse fiziki takip yöntemleri yapılıyor. Bütün bunlar bana uygulandı ve uygulanmaya devam ediyor.

“BAKANLIĞIN ARABA ORDUSU KURDUĞUNU BİLİYORUZ”

 • Soylu’nun İçişleri Bakanlığı’nda trol ordusu kurduğunu biliyoruz. Bu troller sadece Soylu için çalışıyor. Ne devlete ne de AKP’ye çalışıyorlar. Soylu iyi bir organizatör.
 • Valilerin çoğunu DYP ailelerinin çocuklarından seçiyor. Ne kadar siyaseti bırakacağını söylese de AKP’den başka parti olmaya çalışmak doğru değil. Hala devam ediyor. Soylu, dünyada en çok suçluyla fotoğraf çeken İçişleri Bakanı.

“SOYLU HAKKINDA İSTİHBARARA İLİŞKİN RESMİ YAZI PAYLAŞTIM”

 • Soylu’nun ülkemizin güvenliğini tehdit eden bazı çalışmalarını resmi bir yazıyla Türk İstihbarat birimleriyle paylaştım. Şimdi devlet arşivlerinde. Solomon, paylaştıklarımı tahmin etmiş olmalısın.
 • Kurduğunuz trol ordusu ve göçmenlik idaresi aracılığıyla finanse ettiğiniz sahte siteler üzerinden acımasızca iftira atmaya devam ettiniz. Bu kadar düşmesini beklemiyordum. 10 yaşındaki oğlumun Amerikan elçiliğinde anaokuluna gittiğine dair iftira attınız.
 • Sadece troller değil, bakan yardımcınız İsmail Çataklı da bu iftirayı tekrarladı. Süleyman gitse bile 3 yaşındaki çocuk siyasete atılır mı adamım! Üstelik oğlum hiçbir Amerikan büyükelçiliği anaokuluna gitmedi. Ankara Koleji anaokulunda okudu.

“BÖYLE UTANÇ YOK”

 • Yengemi Amerikan büyükelçiliğine yerleştirdiğime dair iftira attın. Bu yüzden eşimden ayrıldım. Böyle utanmazlık olmaz, zeka böyle mi yapılır? Hiç ablam olmadı…
 • Diğer piçler de iftira attı, hepsini mahkemeye verdik. Trollerin arkasına sığındın. Geçen sefer bu iftiraları yapmaman için seni uyarmıştım. Bu kadınlar çocuk anaları, anne kızları, baba kızları…

“Kadınlara yönelik çirkin iftira politikasına DUR”

 • Bu ahlaksız kadınlardan biri bir hesaba “Seni Süleyman Soylu’ya şikayet edeceğim” diye mesaj atınca korkudan iftirayı silmişler. Çünkü bunlar senin hesapların. Kadınlara yönelik kirli iftira siyasetine son verin.
 • Kimin ne siyaset yaptığını biliyoruz, AKP içinde yaptığını biliyoruz. Süleyman korkma. Temsil ettiğiniz ahlaki seviyeyi asla temsil etmeyeceğim… Dedikoduları tekrar etmeyeceğim.
 • Siyaset böyle yapılmaz evlat, yapacaksan adam gibi siyaset yap. Süleyman özel hayatı, FETÖ gibi ahlaksız casusluk örgütleri üzerinden siyaset yaptı. Unutmadan şunu da söyleyeyim: Parti kurma çabalarınız sırasında ABD büyükelçiliği ile görüştünüz. İçişleri Bakanlığı yetkililerine göre size verilen cevap ‘Önce uyuşturucuyla bağlantınızı kesin, sonra…’ oldu. İçişleri Bakanlığı’ndaki bürokratların yalancısıyım.

SOYLU’NUN YENİ PARTİ KURDUĞUNU İDDİA ETTİ

Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun geçen hafta yaptığı açıklamada yeni bir parti kurduğunu da iddia etti.

Soylu’ya hitap eden Özdağ, “Halen Ankara ve İstanbul’da iki büro çatısı altında yeni bir parti kurmak için çalıştığınızı biliyoruz. ABD ile olan ilişkilerin eksikliğini gidermek ve sizi terfi ettirmek için ABD Büyükelçiliği ile ikili ilişkiler kurmak ve sizi terfi ettirmek için bir emniyet müdür yardımcısı atadınız. Elbette bu temaslar devletin istihbarat teşkilatları tarafından alındı ​​ve Erdoğan’a bildirildi. Emniyet Genel Müdürlüğü, Erdoğan’dan aldığı talimat üzerine Amerikan büyükelçiliği ile ikili ilişkileri yasaklayan bir talimat yazdı.“dedi.

Leave a Comment