Çıldırdı, hayranları bile kızdı! Ronaldo bu yorumdan sonra onu aradı ve…

Juventus ile çıktığı maceranın ardından eski takımı Manchester United’a büyük umutlarla dönen ancak beklentilerin oldukça altında kalan Cristiano Ronaldo, zor günler geçiriyor. Takımdan ayrılma gündeminde olan ve kariyerindeki bir sonraki adımı merakla beklenen 37 yaşındaki Portekizli yıldız, geçtiğimiz günlerde, “Hırsım büyük. Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonalarında yer almak istiyorum. . Kendimi çok motive hissediyorum. Yolculuğum henüz bitmedi.” kelimeleri kullanmıştı.

MYNET | DIŞ HABER

HERKES ŞAŞIRDI!

2cfd2463d4fdcdb13f3e7d5fc86826f986361cd5

Tüm bunlar olurken, Real Madrid, Milan, Inter gibi takımlarda forma giyen ve İtalyan ekibi Hellas’ta profesyonel futbol kariyerini noktaladıktan sonra günlerini yorumcu olarak geçiren eski yıldız futbolcu Antonio Cassano’nun ardından herkes şaşkına döndü. Verona, Cristiano Ronaldo ile yaşadığı bir diyaloğu aktardı.

“BANA SAYGI DUY”

58473424c60d7d0ea1dcfea8a161e84b36be3660

Lionel Messi’nin kendisinden daha iyi olduğunu söylemesinin ardından Cristiano Ronaldo’nun kendisini aradığını söyleyen Cassano, bu konuşmayı şöyle anlattı. “Messi’nin ondan daha iyi olduğunu söyledikten sonra Cristiano Ronaldo beni aradı ve ona saygı duymamı söyledi. Ona Messi’nin ondan farklı bir seviyede olduğunu ve Brezilyalı Ronaldo’nun ondan daha iyi olduğunu söyledim. Sence ne yaptı? Cevap veriyor mu? Hayır!”

ANTOINO CASSANO KİMDİR?

antonio-cassano-1401902890-335

12 Temmuz 1982 doğumlu eski orta saha oyuncusu kariyerinde Roma, Milan, Inter ve Real Madrid gibi dünya takımlarında boy göstermiştir. Cassano Milan ile Serie A, Real Madrid ile La Liga kazandı ve iki kez İtalya Süper Kupası’nı kazandı.

Ekran Görüntüsü_1

CRISTIANO RONALDO FOTOĞRAFLARI (HD)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Comment