Fenerbahçe Beko, Pınar Cup’ta 2022’deki ikinci maçını oynuyor


BASKETBOL

23 Eylül 2022 Cuma 11:50

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında katıldığı son hazırlık turnuvası olan Pınar Cup 2022’de ikinci maçını oynuyor.

23 Eylül Cuma (bugün) 20.00’de Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda Ukrayna temsilcisi BC Prometey ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Beko, bu maçı kazanırsa turnuvayı birinci sırada tamamlamayı garanti edecek.

Değil: Fenerbahçe Beko – BC Prometey maçı biletleri bugün KSK Mağazaları’ndan, VIP biletler sadece Mavibahçe KSK Mağazası’ndan, öğrenci biletleri ise sadece gişeden bugün 18.00’den itibaren satışa sunulacak.

Karşıyaka Spor Kulübü YouTube hesabından bu maç canlı yayınlanacak.

Ekibimizde tedavi süreci devam eden Nemanja Bjelica ile bireysel çalışmalara başlamasına rağmen henüz takım antrenmanlarına katılmayan Tonye Jekiri ve Tarık Biberovic, İzmir grubuna dahil edilmedi. Hastalığı nedeniyle ekiple birlikte İzmir’e gelemeyen Samet Geyik, 22 Eylül Perşembe günü ekibimize katıldı.

Aynı zamanda Çek Milli Takımı’nın baş antrenörü olan Ronen Ginzburg tarafından eğitilen BC Prometey’in kadrosunda Caleb Agada, Gian Clavell, DJ Stephens, Dustin Hogue, DJ Kennedy, Issuf Sanon, Oleksandr Lypovyy, Ivan Tkachenko, Denys Lukashov gibi isimler yer alıyor. ve Ondrej Balvin. .

Fenerbahçe Beko, BC Prometey maçının ardından İstanbul’a dönecek ve 28 Eylül Çarşamba günü Ankara’da Anadolu Efes ile oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı için hazırlıklarına devam edecek.

Leave a Comment