Flört uygulamasında tanışıp eve getirdiler ve yemek yediler

Mark Latunski, 25 yaşında Kevin pastırmasıKendisiyle bir flört uygulamasında görüştükten sonra Aralık 2019’da onu öldürdüğünü itiraf etti. Latunski, 18 Ekim’de başlayacak olan duruşmadan önce 13 Ekim’de bir savunma duruşması için mahkemeye çıkacaktı. Daha önce, Latunski suçsuz olduğunu iddia etmişti ve avukatı akıl hastalığı geçmişine dayanarak savunmada bulunmuştu.

Grindr’da tanıştılar

Bacon, beklendiği gibi 2019 Noel Günü’nde kahvaltıya gelmediği için ailesi tarafından kayıp olarak bildirildi. Polis, Bacon’ın önceki gece tanıştığı bir adamı, çoğunlukla gey, biseksüel ve trans erkeklere yönelik bir flört uygulaması olan Grindr’da ziyaret ettiğini söyleyen oda arkadaşıyla konuştu. Bu, araştırmacıları Latunski’nin Shiawassee İlçesindeki evine götürdü.

Latunski, Bacon’u sırtından bıçakladığını, tavan kirişlerine iple astığını ve boğazını kestiğini itiraf etti. Polis, mahkeme belgelerine göre Latunski’nin Bacon’un vücudunun parçalarını alıp pişirip yediğini söyledi.

Olası kurbanları aramak

Michigan Eyalet Polisi, Latunski’nin faaliyetlerini araştırmaya devam ediyor ve öne çıkmaya çağırdıkları daha fazla potansiyel kurban olabileceğine inanıyor.

Yetkililer, 2019 sonbaharında Latunski ile randevusu olan ancak evden kaçtığı bildirilen iki kişiyle görüştü. Michigan Eyalet Polisi üsteğmen Washington Post’a konuşuyor David Kaiser, Latunski’nin başka olaylarla suçlanmadığını söyleyerek, “Eğer rızaya dayalıysa ve bir kurbanımız yoksa, o zaman suç yoktur. Sıklıkla öğrendiğimiz şey, (BDSM) kültüründeki insanların çok özel oldukları ve çok fazla bilgi paylaşmak istemedikleridir.” açıklama yaptı.

Cinayetin ardından olaydan Grindr sorumlu tutuldu. “üzgün ve korkmuş” ve davayı araştırmak “Kolluk kuvvetleriyle çalışmaya tamamen kararlı” söylenmiş.

Son yıllarda yamyamlık vakaları

Ocak ayında, Berlin’de bir öğretmen Almanya’da 43 yaşındaki bir adamı öldürdü. “yamyam fanteziler” Geçen Aralık’ta Idaho’lu bir adam 70 yaşındaki komşusunu öldürmek ve kısmen yemekle suçlandı.

54 yaşında Bob Lee AllenEylül 2021’de bir adamı yasadışı olarak hadım etmekten suçlu bulunarak en az 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Allen’ın kurbanına, organları çıkarıldıktan sonra. “parçaları tüketecek” bildirildiğine göre.

publictv.com.tr // Dış Haberler

Leave a Comment