İnanılmaz LUNC ve Dalgalanma Tahmini: Yüzde 3.600 Yapacak!

Kripto ayı piyasasında Ripple (XRP), büyük ölçüde gözden kaçan bir altcoin oldu. Son zamanlarda, genel pazarın düşmesine rağmen XRP fiyatı büyük bir artış kaydetti. Bu arada, LUNC, son fiyat artışından sonra düşmesine rağmen, benimsenme kazanımlarıyla da dikkat çekti. Peki bu 2 kötü şöhretli altcoin için sırada ne var?

Ripple 528 günlük düşüş trendinden çıktı

XRP son yükseliş hareketine devam ediyor. Şu anda fiyat bazı yeni zirvelere ulaşıyor gibi görünüyor. Altcoinin son başarısı, Cuma gününün erken saatlerinde anonim bir kripto analistinin de dikkatini çekti. Analist, Mart 2021’den bugüne günlük mumlarla bir XRP grafiği paylaştı. Varlığın düşüş trendini vurgulayan trend çizgisi, 1 günlük 528 çubuğu kapsar. Aşağıda görüldüğü gibi, Ripple geçen yılın Nisan ayından bugüne düşüyor.

XRP, 3 yıllık kapsamlı düşük performansın ardından 14 Nisan 2021’de 1.8 $ ile zirveye ulaştı. Bununla birlikte, XRP’nin Nisan zirvesi, yaklaşan bir düşüş trendinden önce geldi. Ripple 1.8 dolardan düştüğünde, topluluk üç ay sonra 0,52 dolara serbest düşüşe tanık oldu. Altcoin o zamandan beri bazı hayır mitingleri düzenledi. Bu nedenle, o zamandan beri düşüş trendinde kaldı. Ancak artık bu eğilimin dışına çıktığına dair bazı işaretler veriyor.

XRP fiyatı yükselmeye devam edecek mi?

Son fiyat rallisi, XRP’nin dramatik yükselişine yardımcı oldu. Bu başarının, düşüş atmosferinin oldukça yoğun olduğu bir dönemde gelmesi, varlığı övmek için başka bir neden. Yazma sırasında, XRP geçen hafta %52,24 artışla en iyi altcoinlerden daha iyi performans gösterdi. Bu çıkış, Ripple ve SEC arasındaki yasal savaşın sona erdiğine dair ipucunun hemen ardından geldi.

Her iki taraf da daha önce ayrı günlerde Mahkemeye Özet Karar için başvurmuştu. SEC, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu kanıtlayamadığı için kripto topluluğu Ripple lehine bir karar bekliyor. XRP şu anda son 24 saatte %15 artışla 0,49 dolardan işlem görüyor. Bu arada Santiment, XRP/BTC’nin son zamanlarda 1 yılın en yüksek seviyesi olan 0.000025’e ulaştığının altını çizdi. kriptokoin.com Bildirdiğimiz gibi balina birikimleri de artıyor.

LUNC 1 dolara ulaşacak mı?

Terra Classic topluluğu, sadece birkaç gün önce %1,2’lik bir vergi yakma uyguladı. Şimdi topluluk, giderek daha fazla 1 dolarlık fiyat noktasına ulaşmanın hayalini kuruyor. Vergi yakmanın uygulanmasından bu yana geçen üç gün içinde sadece 540 milyon LUNC yakıldı. Bu, günde ortalama 193 milyondur ve hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Bu oranlardaki yanmalar, yılda 70,45 milyar jeton anlamına gelir.

öğle yemeği yanığı

LUNC yakma etkinliğini izleyen resmi olmayan bir Twitter hesabı olan LUNC Burn’ün tahminlerine göre veriler çok düşük. Twitter sayfasının rakamları, yılda 720 milyar LUNC’nin yakılabileceğini gösterdi. Bu nedenle, The Coin Perspective’deki analizin gösterdiği gibi, yakın gelecekte 1 dolarlık bir fiyat noktası tahminleri ulaşılamaz hale getiriyor. Bu, açıkça mümkün olmayan 6,8 trilyon dolarlık bir piyasa değeri gerektiriyor. Ancak, LUNC fiyatının 1$ yerine 0,01$’a yükselmesi oldukça olasıdır.

LUNC fiyatında yüzde 3600 ralli mümkün

The Coin Perspective’in verilerine göre, projenin 0,01 $ fiyat noktasına ulaşması için yaklaşık 68.3 milyar $’lık bir piyasa değerine ihtiyacı olacak. Bu, mevcut piyasa değerinin yaklaşık 70 katı. Ancak özellikle kripto piyasası boğa koşusunda bunu başarmak imkansız değil. Dogecoin’in bir zamanlar Mayıs 2021’de yaklaşık 88 milyar dolarlık bir piyasa değeri olduğunu hatırlayın. Perspektife koymak gerekirse, bu Tether’in mevcut piyasa değerinin 20 milyar dolar üzerinde.

Özellikle, Santiment Feed kısa süre önce LUNC’nin hacim ve fiyat hareketi açısından parabolik hale gelmeden önce DOGE ve Shiba Inu gibi varlıklara benzer özellikler gösterdiğini bildirdi. Bunu LUNC’nin aktif geliştirme ekibine ve topluluğuna eklediğimizde yükseliş mümkündür. Böylece LUNC, yeni bir meme token rallisi başlatma gücüne sahip. Bu olursa, LUNC’nin mevcut fiyattan %3,600 artışla 0,01$’a ulaşması mümkündür.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanve, Facebook‘ta ve Instagramtakip et ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve yazılar yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Cryptokoin.com herhangi bir kripto para birimi veya dijital varlık almanızı veya satmanızı önermez ve Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle, yatırım kararlarınızdan Kriptokoin.com ve sitedeki yazıların yazarları sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirket, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içeriklerinden alıntı yapmak ve link vererek alıntı yapmak Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. Kriptokoin.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Leave a Comment