Karısını kesme tahtasıyla öldürdü, polislerden özür diledi: Ben de senden bıktım

Gaziantep’in İslahiye ilçesindeki Türkbahçe İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak çalıştığı iddia edilen Süleyman Durmuş, eşi Zeliha Durmuş ile Aydınlık Mahallesi Göz Caddesi’ndeki 7 katlı bir binanın ikinci katındaki evde tartışmaya başladı. Sabah saat 04.00 sıralarında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Süleyman Durmuş, mutfakta bulunan kesme tahtasıyla karısı Zeliha Durmuş’un kafasına birkaç kez vurdu.

Ekran görüntüsü_23

”SENİ DE YORGUNDUM”

Yere düşen ve kanlar içinde kalan eşinin öldüğünü düşünen Süleyman Durmuş, karakola giderek olayı polise anlattı. Teslim olan Süleyman Durmuş, polisle birlikte kelepçeli olarak evine döndü. Evin kapısını açan ve yerde hareketsiz yatan eşini gösteren Süleyman Durmuş, polise, “Özür dilerim, sizi yordum. Olmayacak bir iş olduğu öğrenildi” dedi. Olay yerine gittiklerinde yerdeki çekyatları gören ekipler, Zeliha Durmuş’un hareketsiz yattığını görünce olay yerine sağlık ekiplerini yönlendirdi.Yapılan kontrollerde Zeliha Durmuş’un hayatını kaybettiği belirlendi. Sağlık ekipleri tarafından gözaltına alınırken, polis ekipleri olay yerinde inceleme başlattı.

Ekran görüntüsü_25

Olayın yaşandığı evin oturma odasında tepside kahve fincanı bulunması dikkat çekti. Öte yandan şüphelinin ilk eşinden yaklaşık 10 yıl önce boşandığı, ilk eşinden iki çocuğu olduğu ve öldürdüğü eşiyle yaklaşık 8 ay önce evlendiği öğrenildi.

(İHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Her Mevsimde Şıklığı Yakalayın: Sonbahar Stilinin VazgeçilmeziHer Mevsimde Şıklığı Yakalayın: Sonbahar Stilinin Vazgeçilmezi
Polisler de karıştı!  Kimliğinizi görünce hemen ayrıldılar.Polisler de karıştı! Kimliğinizi görünce hemen ayrıldılar.
Erdoğan'ın fotoğrafı Miçotakis'i rahatsız ettiErdoğan’ın fotoğrafı Miçotakis’i rahatsız etti

Leave a Comment