Müge Anlı’da ağzı açık bırakan olay! Gözyaşları içinde iç çekti: “Bu kanserle ölürsün” dedi…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eşi Necati Erçetin’i evine dönmesi için arayan Emine Hanım, ayrılma kararı aldı. Kocasının 40 yıllık birikimini boşa harcadığını gözyaşları içinde Müge Anlı’ya anlatan Fatma Hanım, İrfan Bey’in dün yaptığı açıklamaları hatırlattı. İrfan Bey’in Necati Erçetin’i inkar ettiğini söyleyen Fatma Hanım, buna rağmen kocasının onun yanında olduğunu ve onun adına sert konuştuğunu belirtti. Müge Anlı, Fatma Hanım’ın gözyaşlarına boğulmasına içerledi.

1

MÜGE ANLI NE SÖYLEYECEK ŞAŞIRDI!

Fatma yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Adam ona ‘deli’ diyor. Adamdan rahatsız olmadığını söylüyor. Yayında bana ‘Bu kanserle ölüyorsun’ dedi.

q1

“KAPISINDA KANSER VAR!”

Burayı fark etmedim. Bunu ilk bağlandığında söylemişti. Kanıma çok dokundu. gece ağladım. Kapısında kanser oldum.”

2

Yaşlı kadının gözyaşlarına dayanamayan Müge Anlı, kavgalarda hastalıklardan söz edilmemesi gerektiğini vurguladı.

AYRILIK KARARINI DUYURDU, “BENİ SEVMİYOR, BENDEN NEFRET EDİYORUM!”

Emine, programa barışmak için geldiğini ancak yaşananlar yüzünden ayrılmak istediğini vurguladı.

3

Emine Hanım, “Ben sadece gitmek istiyorum. Hala örüyorum satıyorum. Tutumlu olmak istedim. Ama anlamıyor. Gelseydi zaten ben ölene kadar idare ederdim. benim için çok fazla. Beni sevmiyor, benden nefret ediyor.” diye sonuçlandırdı.

0

NE OLDU?

Eşi Necati Erçetin’in evine dönmesi için Müge Anlı ve Tatlı Sert programına başvuran Emine Erçetin’in açıklamaları programa damgasını vurdu.

Necati Erçetin, kocasının baskısına dayanamadığını ve kendisini zorla çalıştırdığını söylese de Emine Hanım, kocasının “40 yıllık evliliklerinde elde ettikleri tüm birikimi çarçur ettiğini” ifade etti.

İrfan Bey, “Ben hacının kardeşini kesinlikle tehdit etmedim. Dostluğumuz vardı. Kahvede çay içerdik. Bize gelirdi. Annem, eşim ve çocuklarımla kahvaltı eder, onunla içerdik. Kardeşim mağdur. Psikolojik bunalımda. Parayı ablasına veriyor. ‘Ben olmasaydım evleri yıkılırdı’ dedi.” Emine Hanım, kocasının İrfan Bey’e 2 kaynak fonu ve bir jeneratör alması için 8 bin dolar verdiğini iddia etti.

İrfan Bey ise Necati Erçetin’in yalan söylediğini ve söylediği birçok şeyde tutarsızlık olduğunu vurgularken, Necati Erçetin ise canlı yayına bağlanıp para ödediğini söyledi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yüzlerce arı saldırdı!  bilinç kaybıYüzlerce arı saldırdı! bilinç kaybı
Günlerdir konuşuluyor!  İstanbul'u karıştıran olayda flaş gelişmeGünlerdir konuşuluyor! İstanbul’u karıştıran olayda flaş gelişme
Putin kısmi seferberlik ilan etti!  Rusya'dan Antalya'ya akın başladı... Tek yön uçak biletleri 70 bin liraya kadar çıkıyorPutin kısmi seferberlik ilan etti! Rusya’dan Antalya’ya akın başladı… Tek yön uçak biletleri 70 bin liraya kadar çıkıyor

Leave a Comment