Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz’in özrünü kabul etmedi

Oynadığı dizinin çekimleri nedeniyle Adana’da bulunan Burak Deniz, gittiği otelde Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştı. 29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni için Adana’da bulunan Şahinkaya, olayla ilgili olarak “Hukuki süreç başlayacak, avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir konuşma yapmayacağım.”

“KARAR VERDİĞİ KONU”

Önceki akşam sevgilisi Emre Yusufi ile bir partiye katılan Şahinkaya, Burak Deniz ile ilgili sorularla karşılaştı. Deniz’in özrünü kabul etmeyen Şahinkaya, “Konu mahkemeye taşındı. Gerekli açıklamaları yaptık. Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.” söz konusu.

ŞAHİNKAYA’NIN AVUKATI: TÜM HUKUKİ HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ

Nilperi Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşının sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığı haberlerinin medyada yer alması ve oyuncunun menajeri Burak Deniz tarafından haberin yalanlanması nedeniyle, aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli hale geldi. konu hakkında kamuoyunu bilgilendirmek.

15.09.2022 Adana Altın Koza Film Festivali’nde jüri üyesi olan müşteri Nilperi Şahinkaya, daha önce hiç karşılaşmadığı Burak Deniz’in sarhoşken masaya birkaç kez geldiği otelde kaldı. müşterisi, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşlarıyla birlikteydi. Yanındaki erkek arkadaşına küfrederek hakaretlere maruz kalan müşteri, ortam gerginleşince masayı terk etmek zorunda kaldı ve sonrasında küfürlerine devam etti. Aynı zamanda ortamın gerginleşmesini engellemek isteyen müvekkilin yakın arkadaşı Deniz Akıncı da müdahale etmek istemiş ve Burak Deniz’in kendisini dövmek için yumruğunu sallaması şans eseri kişinin yüzüne gelmemiştir.

Burak Deniz’in müvekkili ve arkadaşlarına yönelik kaba hakaret, hakaret ve fiziksel saldırılarından dolayı her türlü somut delilimizle tüm hukuki haklarımızı kullanarak süreci takip edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.”

“ÜZGÜNÜM”

Yaşananların ardından Burak Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamayla özür diledi. Oyuncu şu açıklamaları yaptı:

“Geçen Cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya neden olan konuyla ilgili açıklamamı sizlerle paylaşmak isterim. Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile kaldığım otelde yaşadığım olay nedeniyle. Arkadaşlarımı istemediğim bir şekilde kırmama neden olan Adana Film Festivali nedeniyle çok üzgün olduğumu belirtmek isterim.Biraz tatsız bir gecenin sabahı şaka yapmak istediğimde, hem menajerim hem de kendim aracılığı ile doğrudan ve şahsen özür dilemeye çalıştım ama başarılı olamadım.Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ve o gece olaya şahit olan herkesten tek tek özür dilemek istiyorum. Böyle bir konu ile halkı meşgul ettiğim için ne kadar üzgün olduğumu bir kez daha ifade etmek isterim. Bir anda biter. Saygılarımla, Burak Deniz”

Leave a Comment