Vahşet! Çaldığı köpeğe işkence yaptı: Çenesini bıçakla kesti…

Olay, dün saat 20.30 sıralarında Hisar Mahallesi’nde meydana geldi. İlhan Tombakoğlu’na ait olan Çiko adlı hızlı cins kurt köpeği aniden ortadan kayboldu. Tombakoğlu, köpeğin nereye gittiğini araştırırken, evin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyince, bir şüphelinin Çiko’yu bir minibüsle zorla aldığını fark etti. Polise haber veren Tombakoğlu ise güvenlik kamerası görüntüsünden plakası belirlenen 06 CTL 456 plakalı minibüsü aramaya başladı. Polisin yardımıyla yakalanan şüpheli OAA gözaltına alındı. Köpek ise boş arazide kanlar içinde yaralı halde bulundu. Köpek tedavi için veterinere götürülürken, zanlı emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

aaaaİsimsiz-1

‘GÜVENLİK KAMERASI İÇİN TEŞEKKÜRLER’

Çiko’nun sahibi İlhan Tombakoğlu, “Güvenlik kamerası görüntüleri olmadan Çiko’yu bulamazdık. Belki de şu anda ölürdü. O vahşeti görünce dayanamadım ve ağladım. bir alkolik onu çenesinin altından bıçakla yaraladı ve kanlar içinde bıraktı. Şikayet ettim ama serbest bırakıldı. Nasıl böyle bir vahşet yaptığını hala anlamış değilim. Çiko benim ve Didim’deki herkes tarafından sevilir. Çok üzgünüz. Failin cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

fdf

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şehrin göbeğinde iki grubun kanlı karşılaşması!  Yumruk, tekme, sopa, bıçak: Yaralılar varŞehrin göbeğinde iki grubun kanlı karşılaşması! Yumruk, tekme, sopa, bıçak: Yaralılar var
Son ankette çarpıcı sonuçlar!  AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise diğer tarafta.Son ankette çarpıcı sonuçlar! AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise diğer tarafta.
'Benimle misin?'  diye sordu!  İmamoğlu ve Yavaş'tan yanıt geldi‘Benimle misin?’ diye sordu! İmamoğlu ve Yavaş’tan yanıt geldi

Leave a Comment